Contact


Director General: Adrian Mironescu – Declaratia de avere si de interese
e-mail: dir.gen.romaniafilm@gmail.com
tel: 0787882045


Director Economic: Doru Codrin Lungu – Declaratie de interese si de avere
e-mail: directoreconomic@romaniafilm.ro


Sef Serviciu Exploatare Film: Marinel Pascu
Telefon: 0787883914
e-mail: exploatarefilm@romaniafilm.ro


Sef Serviciu Comercial: Raluca Savu
tel: 021.667.13.84
fax: 021.310.60.67
e-mail: contracte@romaniafilm.ro


Secretariat
tel: 021.310.50.36 / 0787885637
e-mail: secretariat@romaniafilm.ro


Sef Serviciu Juridic: Dana Georgescu
tel: 021.6675828
e-mail: juridic@romaniafilm.ro


Sef Serviciul Patrimoniu, Achizitii, Administrativ-Tehnic: Anghel Gheorghe
tel: 0787862454
e-mail: tehnic@romaniafilm.ro


Sef Serviciu Resurse Umane: Vali Mitroi
tel: 021.3128170
e-mail: resurseumane@romaniafilm.ro


Sef Serviciu Financiar-Contabilitate: Antonia Paula Oprea
e-mail: financiar@romaniafilm.ro
Tel: 021.667.57.96


Birou Contabilitate
tel./fax: 021.6671350
e-mail: contabilitate@romaniafilm.ro


Marketing Publicitate Si Programare:
Sef Serviciu: Monica Batir
e-mail: marketing@romaniafilm.ro
e-mail: programare@romaniafilm.ro
tel: 021.310.44.89 / 0787.869.039
fax: 021.311.02.66


Purtator De Cuvant: Irina Comeaga
Persoana desemnata cu atributii de informare si relatii publice
e-mail: purtatordecuvant@romaniafilm.ro
tel: 021 310 44 93


Administrare Site: Vîiu Octavian
e-mail: site@romaniafilm.ro