Starea regiei: În insolvenţă, in insolvency, en procedure collective, conform Sentinței civile nr. 774 din data 12.02.2018 pronunţată de Tribunalului Bucureşti Secţia a VII a Civilă în Dosar nr. 10972/3/2016.

Program Cinema


CINEMATOGRAFUL FLORIN PIERSIC




Data / Ziua Filmul Ora
11/8/2019 Norm de la Polul Nord: O aventura urieseasca 15:00
Vineri A-nnebunit bunica! 17:00

Maria, Regina României 19:00

Joker / Joker 21:30


20:15


22:15
11/9/2019 The Addams Family / Familia Addams 10:00
Sâmbătă Norm de la Polul Nord: O aventura urieseasca 12:15

Joker / Joker 14:30

Terminator: Destin întunecat 17:00

sala inchiriata 20:00


21:30
11/10/2019 sala inchiriata 14:00
Duminică Maria, Regina României 19:30

A-nnebunit bunica! 21:45


20:30


22:30


0:00
11/11/2019 Maria, Regina României 15:00
Luni A-nnebunit bunica! 17:30

Joker / Joker 19:30


21:45


22:30


0:00
11/12/2019 A-nnebunit bunica! 15:00
Marți Joker / Joker 17:10

Terminator: Destin întunecat 19:50


19:30


21:45


0:00
11/13/2019 AV: O nouă poveste de Crăciun / Last Christmas 15:00
Miercuri AV: Marea provocare: Le Mans ’66 17:15

AV: Bătălia de la Midway / Midway 20:15


20:30


0:00


0:00
11/14/2019 A-nnebunit bunica! 15:00
Joi sala inchiriata 17:30


20:30


22:00


23:00


0:00






CINEMATOGRAFUL ARTA, SIBIU




Data / Ziua Filmul
11/8/2019 Maleficent: Suverana Raului (subtitrat) Ora incepere
Vineri Maria, Regina Romaniei 14:00

A-nnebunit bunica! 16:30

Terminator: Destin intunecat 19:00


21:00



11/9/2019 Cenusareasa si Printul Misterios
Sâmbătă Familia Addams (dublat) 11:00

Maria, Regina Romaniei 12:45

A-nnebunit bunica! 14:30

Joker 16:30

Terminator: Destin intunecat 18:30


21:00
11/10/2019 Norm of the north: King Sized Adventure
Duminică Familia Addams (dublat) 11:00

Maria, Regina Romaniei 12:45

A-nnebunit bunica! 14:30

Joker 16:30

Terminator: Destin intunecat 18:30


21:00
11/11/2019 Maleficent: Suverana Raului (subtitrat)
Luni Maria, Regina Romaniei 14:00

A-nnebunit bunica! 16:30

Terminator: Destin intunecat 19:00


21:00



11/12/2019 Salma si misterul cartii magice (dublat)
Marți Maria, Regina Romaniei 14:00

A-nnebunit bunica! 16:30

Terminator: Destin intunecat 19:00


21:00



11/13/2019 Maleficent: Suverana Raului (subtitrat)
Miercuri A-nnebunit bunica! 14:00

O noua poveste de Craciun 17:00

Terminator: Destin intunecat 19:00


21:00



11/14/2019 Salma si misterul cartii magice (dublat)
Joi A-nnebunit bunica! 14:00

O noua poveste de Craciun 17:00

Terminator: Destin intunecat 19:00


21:00









CINEMATOGRAFUL Mon Amour (fost Dacia) Piatra Neamt




Data / Ziua Filmul
08.11.2019 Norm of the north: King Sized Adventure Ora incepere
Vineri Terminator: Dark Fate 14:15

Maria, Regina Romaniei 15:50

A-nnebunit bunica! 18:00


20:00


0:00
09.11.2019 Sala inchiriata
Sambata Sala inchiriata 0:00


0:00


0:00


0:00


0:00
10.11.2019 Norm of the north: King Sized Adventure 0:00
Duminica Sala inchiriata 13:00


0:00


0:00


0:00


0:00
11.11.2019 Norm of the north: King Sized Adventure 0:00
Luni A-nnebunit bunica! 14:20

Terminator: Dark Fate 16:00

Maria, Regina Romaniei 17:45


20:00


0:00
12.11.2019 Norm of the north: King Sized Adventure 0:00
Marti Maria, Regina Romaniei 14:15

A-nnebunit bunica! 15:50

Terminator: Dark Fate 17:45


19:30


0:00
13.11.2019 Maria, Regina Romaniei 0:00
Miercuri Midway 15:00

The Grand Challenge: Le Mans ’66 17:00


19:30


0:00


0:00
14.11.2019 The Grand Challenge: Le Mans ’66 0:00
Joi Last Christmas 15:00

Midway 17:45


19:45


0:00


0:00


0:00



CINEMATOGRAFUL Patria, Craiova




Data / Ziua Filmul
Vineri Maria, Regina Romaniei Ora incepere

Norm of the North: King Sized Adventure 12:00

Jocuri de Putere 14:00

Maria, Regina Romaniei 15:45

A -nnebunit bunica! 18:00
11/9/2019 Salma si misterul cartii magice 20:00
Sambata Norm of the North: King Sized Adventure 12:00

Jocuri de Putere 14:00

Maria, Regina Romaniei 15:45

A -nnebunit bunica! 18:00
11/10/2019 Cenusareasa si Printul Misterios 20:00
Duminica Maria, Regina Romaniei 12:00

A-nnebunit bunica! 14:00

Sala inchiriata 16:30


19:00
11/11/2019 Maria, Regina Romaniei
Luni Norm of the North: King Sized Adventure 12:00

Maria, Regina Romaniei 14:00

A-nnebunit bunica! 16:00

Terminator: Destin Intunecat 18:00


20:00
11/12/2019 Maria, Regina Romaniei
Marti Norm of the North: King Sized Adventure 12:00

Maria, Regina Romaniei 14:00

A-nnebunit bunica! 16:00

Terminator: Destin Intunecat 18:00


20:00
11/13/2019 Maria, Regina Romaniei
Miercuri Norm of the North: King Sized Adventure 12:00

A-nnebunit bunica! 14:00

O nouă poveste de Crăciun 16:00

Terminator: Destin intunecat 18:00


20:00
11/14/2019 Maria, Regina Romaniei
Joi Norm of the North: King Sized Adventure 12:00

A-nnebunit bunica! 14:00

O nouă poveste de Crăciun 16:00

Terminator: Destin intunecat 18:00
* Pensionari, studenti, elevi
20:00






CINEMATOGRAFUL SERGIU NICOLAESCU




Data / Ziua Filmul
08.11.2019 Norm de la Polul Nord: O aventura urieseasca Ora incepere
Vineri Terminator: Destin Întunecat 14:00

Maria, Regina României 15:45

A-nnebunit bunica! 18:00


20:00



09.11.2019 Cenusareasa si Printul Misterios
Sâmbătă Norm de la Polul Nord: O aventura urieseasca 12:30

Salma si misterul cartii magice 14:00

Maria, Regina României 16:00

A-nnebunit bunica! 18:00


20:00
10.11.2019 Cenusareasa si Printul Misterios
Duminică Norm de la Polul Nord: O aventura urieseasca 12:30

Salma si misterul cartii magice 14:00

Maria, Regina României 16:00

A-nnebunit bunica! 18:00


20:00
11.11.2019 Norm de la Polul Nord: O aventura urieseasca
Luni Jocuri de putere 14:00

Maria, Regina României 15:45

Maria, Regina României 18:00


20:00



12.11.2019 Norm de la Polul Nord: O aventura urieseasca
Marți Sala inchiriata 14:00

Jocuri de putere 16:00

A-nnebunit bunica! 17:45


20:00



13.11.2019 Norm de la Polul Nord: O aventura urieseasca
Miercuri Jocuri de putere 14:00

Maria, Regina României 15:45

A-nnebunit bunica! 18:00


20:00



14.11.2019 Norm de la Polul Nord: O aventura urieseasca
Joi Jocuri de putere 14:00

Marea provocare: Le Mans ’66 15:45

A-nnebunit bunica! 18:00


20:30









CINEMATOGRAFUL EUROPA




Data / Ziua Filmul
08.11.2019 Carturan Ora incepere
Vineri Parasite / Parazit 13:15

Maria, Regina Romaniei 15:00

El reino / Jocuri de putere 17:30


19:30
09.11.2019 Norm de la Polul Nord: O aventura urieseasca
Sâmbătă A-nnebunit Bunica! 11:30

Maria, Regina Romaniei 13:15

El reino / Jocuri de putere 15:00

Parasite / Parazit 17:00


19:30
10.11.2019 SALMA si misterul cartii magice 0:00
Duminică El reino / Jocuri de putere 13:15

Maria, Regina Romaniei 15:00

A-nnebunit Bunica! 17:30


19:30


0:00
11.11.2019 Carturan 0:00
Luni A-nnebunit Bunica! 15:15

Maria, Regina Romaniei 17:00


19:00


19:00


0:00
12.11.2019 Maria, Regina Romaniei 0:00
Marți A-nnebunit Bunica! 13:30

Maria, Regina Romaniei 15:30

El reino / Jocuri de putere 17:15


19:15


0:00
13.11.2019 A-nnebunit Bunica! 0:00
Miercuri Maria, Regina Romaniei 13:00

AVANPREMIERA – Last Christmas 15:00

AVANPREMIERA – The Grand Challenge: Le Mans ’66 17:00


19:00


0:00
14.11.2019 Carturan 0:00
Joi AVANPREMIERA – Last Christmas 13:00

Maria, Regina Romaniei 15:00

AVANPREMIERA – The Grand Challenge: Le Mans ’66 17:00


19:00


0:00


0:00



CINEMATOGRAFUL "SEBASTIAN PAPAIANI" din Pitesti




Data / Ziua Filmul
11/8/2019 Carturan Ora incepere
Vineri Maria, Regina Romaniei 13:00

Jocuri de putere 14:45

Parazit 16:45
11/9/2019 Maria, Regina Romaniei 19:00
Sambata Parazit 13:00

Carturan 15:00

Jocuri de putere 17:15
11/10/2019 Jocuri de putere 19:00
Duminica Carturan 13:00

Maria, Regina Romaniei 15:15

Parazit 17:00
11/11/2019 Parazit 19:00
Luni Maria, Regina Romaniei 13:00

Jocuri de putere 15:15

Carturan 17:00
11/12/2019 Parazit 19:15
Marti Maria, Regina Romaniei 13:00

Jocuri de putere 15:15

Carturan 17:00
11/13/2019 Maria, Regina Romaniei 19:15
Miercuri Jocuri de putere 13:00

Carturan 15:00

Parazit 17:15
11/14/2019 Maria, Regina Romaniei 19:00
Joi Jocuri de putere 13:00

Carturan 15:00

Parazit 17:15


19:00



CINEMATOGRAFUL MODERN CRAIOVA




Data / Ziua
11/8/2019 Carturan Ora incepere
Vineri Maria, Regina Romaniei 13:00

El reino/ Jocuri de putere 14:30

Parasite/ Parazit 16:30
11/9/2019 Maria, Regina Romaniei 19:00
Sâmbătă Carturan 13:00

Parasite/ Parazit 15:00

El reino/ Jocuri de putere 16:30
11/10/2019 Carturan 19:00
Duminică El reino/ Jocuri de putere 13:00

Maria, Regina Romaniei 14:30

Parasite/ Parazit 17:00
11/11/2019 Maria, Regina Romaniei 19:00
Luni El reino/ Jocuri de putere 14:00

Parasite/ Parazit 16:30
11/12/2019 Parasite/ Parazit 19:00
Marți El reino/ Jocuri de putere 14:00

Maria, Regina Romaniei 16:30
11/13/2019 INCHIS 19:00
Miercuri

11/14/2019 INCHIS
Joi








CINEMATOGRAFUL "UNIREA" BOTOȘANI



Data / Ziua Filmul
11/8/2019
Ora incepere
Vineri Manou-Aventuri in zbor/ Manou the swift

La Gomera 13:00

Maria, Regina Romaniei 15:00

Parasite/ Parazit 17:00


19:00
11/9/2019

Sâmbătă Manou-Aventuri in zbor/ Manou the swift

Sper sa mori data viitoare 13:00

Dolor y Gloria/ Durere si Glorie 15:00

El Reino/Jocuri de Putere 17:00


19:00
11/10/2019

Duminică Manou-Aventuri in zbor/ Manou the swift

Sper sa mori data viitoare 13:00

Maria, Regina Romaniei 15:00

Parasite/ Parazit 17:00


19:00
11/11/2019

Luni Sper sa mori data viitoare

Carturan/ Carturan 15:00

Parasite/ Parazit 17:00


19:00



11/12/2019

Marți Jurnalul Familiei -escu

Maria, Regina Romaniei 15:00

El Reino/ Jocuri de Putere 17:00


19:00



11/13/2019

Miercuri Sper sa mori data viitoare

Maria, Regina Romaniei 15:00

Parasite/ Parazit 17:00


19:00



11/14/2019

Joi Valea Orbilor

Carturan/ Carturan 15:00

El Reino/ Jocuri de Putere 17:00


19:00







Bilete Online

Cumpara Bilete Online