Program Cinema


Cinema Film Program
Patria INCHIS

Cinema Film Program
Patria Caffe Cinema 3D INCHIS

Cinema Film Program
Scala USTUROI 5 – 11 Februarie 13,00 – 15,00 -17,00 – 19,30

Cinema Film Program
Corso Activitate suspendata temporar

Cinema Film Program
Europa Activitate suspendata temporar

Cinema Film Program
Dacia —- —-

Cinema Film Program
Dacia RENOVARE —-

Cinema Film Program
Arta INCHIS —-

Cinema Film Program
Central INCHIS —-

Cinema Film Program
Dacia Activitate suspendata temporar

Cinema Film Program
Dacia INCHIS —-

Cinema Film Program
Unirea USTUROI 5 – 11 Februarie – 15,00
UPS! AM PIERDUT ARCA/a> 5 – 11 Februarie – 13,00
Poveste de dragoste 5 – 11 Februarie – 19,00
TINERETE 5 – 11 Februarie – 17,00

Cinema Film Program
Central Activitate suspendata temporar

Cinema Film Program
Florin Piersic USTUROI 5,6,7, – 23,00
5-11 Februarie – 17:00

TRAUMA 5,7 Februarie – 20,00
8,9,10 Februarie – 20,00 – 23,00
11 Februarie – 23,00
NAZDRAVANII DIN PADURE : SPERIOSUL SPERIOSILOR 5,8-11 Februarie -14,00
6,7 Februarie – 11,30 – 14,00
DEADPOOL 11 Februarie -20,00

Cinema Film Program
Patria TRAUMA 5 – 11 Februarie – 18,00 – 20,30
DEADPOOL 10 Februarie – 18,00
11 Februarie – 20,30
CINCIZECI DE UMBRE ALE LUI BLACK 5 – 11 Februarie – 16,00
NAZDRAVANII DIN PADURE : SPERIOSUL SPERIOSILOR 6,7 Februarie – 12,00 – 14,00
5,8-11 Februarie – 14,00
Cinema Film Program
Modern USTUROI 5 – 11 Februarie 18,00
UPS! AM PIERDUT ARCA 5-7 Februarie – 12,00 -14,00
8-11 Februarie -14,00
POVESTE DE DRAGOSTE 5 – 11 Februarie – 16,00 – 20,00
Cinema Film Program
Modern Caffe Cinema 3D —- —-

Cinema Film Program
Patria UN PORUMBEL CUGETAND PE O RAMURA 5 – 11 Februarie 15,00 – 17,00 – 19,00

Cinema Film Program
Victoria USTUROI 5 – 11 Februarie15,00
UPS! AM PIERDUT ARCA 5 – 11 Februarie – 13,00
POVESTE DE DRAGOSTE 5 – 11 Februarie – 19,30
UN PORUMBEL CUGETAND PE O RAMURA 5 – 11 Februarie – 17,15

Cinema Film Program
Republica CAPITANUL PALOS ASCUTIT SI COMOARA DIN LAMA RAMA 5 – 11 Februarie14,00
STOCKHOLM 5 – 11 Februarie – 16,30
FAMILIA BELLIER 8 – 11 Februarie – 16,30
USTUROI 5 – 11 Februarie – 19,00

Cinema Film Program
Sebastian Papaiani USTUROI 5 – 11 Februarie – 13,00 – 15,00
UPS! AM PIERDUT ARCA 5 – 11 Februarie – 17,30 – 20,00

Cinema Film Program
Premiera —- —-

Cinema Film Program
Caffe 3D —- —-

Cinema Film Program
Dacia TINERETE 5 – 11 Februarie – 18,00
POVESTE DE DRAGOSTE 5 – 11 Februarie – 14,00 – 16,00

Cinema Film Program
Arta —- —-

Cinema Film Program
Timis SELFIE 5 – 9 Februarie 17,00
DOMNISOARA JULIE 5 – 9 Februarie 19,00
UPS! AM PIERDUT ARCA 5 – 9 Februarie 15,00
Cinema Film Program
Studio —- —-

Cinema Film Program
Sergiu Nicolaescu TRAUMA 5 – 11 Februarie – 18,00 – 20,00
NAZDRAVANII DIN PADURE: SPERIOSUL SPERIOSILOR 5 – 11 Februarie – 15,00
ALVIN SI VEVERITELE: MAREA AVENTURA 5 – 11 Februarie – 16,30
DEADPOOL 5 – 11 Februarie – 20,00